05شهریور

نسل های مختلف شبکه ارتباطی موبایل

نسل های مختلف شبکه ارتباطی موبایل

مجموعا چهار نسل شبکه ارتباطی برای موبایل وجود دارد که هر نسل دارای قابلیت و ویژگی هایی است که آنها را بررسی می کنیم.شبکه مخابراتی بی سیم تلفن همراه در چهار نسل مختلف تعریف شده است. شبکه های تلفن همراه شبکه هایی هستند که در آنها برجهای رادیویی ، منطقه ای را بوسیله ی امواج رادیویی تحت پوشش قرار می دهند. تلفن های همراه با قرار گرفتن در این مناطق می توانند از خدمات شبکه ای ( بسته به نوع شبکه ) استفاده کنند.

04شهریور

نحوه ست کردن گوشی های تلفن پاناسونیک

نحوه ست کردن گوشی های تلفن پاناسونیک

قصد داریم در این مقاله نحوه ست کردن گوشی های تلفن بیسیم پاناسونیک را به شما عزیزان آموزش دهیم:

اینکه به چه دلایلی ممکنه گوشی سیار بیسیم شما از ست خارج شده باشد؟

نشانه های از ست خارج شدن گوشی بیسیم چست در واقع از کجا بفهمیم  گوشی بیسیم شما از ست خارج شده؟

حالا با این تفاصیر اگر فکر میکنید بیس دستگاه تلفن بیسیم شما گوشی بیسیم را نمیشناسد یا در بعضی از مدل ها نیاز به اضافه کردن یک گوشی بیسیم اضافی دارید میتوانید برای مدل های مختلف به شکل زیر عمل کنید.

15مرداد

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک از حرفه ای ترین ویدئو پروژکتورهای دنیاست.

چرا که شرکت پاناسونیک با توجه به نیاز کاربران و متناسب با محیط های مختلف ویدئو پروزکتورها را طراحی و تولید می کند.

ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک با محیط زیست سازگارند چرا که باعث صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه ها می شود.

14مرداد

فکس پاناسونیک KX-MB2085CXW

فکس پاناسونیک KX-MB2085CXW

دستگاه چهارکاره پاناسونیک مدل KX-MB2085CXW برای مصارف خانگی و مشاغل کوچک در سایز کاغذ A4 طراحی شده است که با توجه به سه فاکتور مهم در طراحی آن(امنیت بالا،قیمت ارزان و راحتی کار با دستگاه) یکی از بهترین مدلهای پاناسونیک محسوب می شود.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس سعی دارد دراین مقاله شمارا با ویژگی های این دستگاه آشنا سازد.لطفا در ادامه با ما همراه شوید.

karamooz2
11مرداد

انتخاب بهترین پرینتر

انتخاب بهترین پرینتر

امروزه انواع مختلفی از پرینتر در بازار موجود هستند. سه نوع اصلی از آن ها عبارت اند از: چاپگرهای شخصی، چاپگرهای تجاری ارزان قیمت، و چاپگرهای تجاری گران قیمت. چاپگر شخصی یک چاپگر کوچک است و معمولا برای دانش آموزان و دفاتر کوچک مناسب است. اگر شما یک شرکت متوسط با تعداد کارمندان متوسطی دارید، یک چاپگر تجاری ارزان قیمت به نحو بهتری خواهد توانست موارد چاپیِ حجم بالا را انجام دهد. چاپگر های تجاری گران قیمت، توانایی چاپ موارد حجم بالا را دارند و برای شرکت های تجاری بزرگ تر مناسب هستند.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی اچ پی و نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد در این مقاله شما را با ویژگی های کلیدی انتخاب پرینتر مناسب آشنا سازد.

10مرداد

آموزش اولیه نگهداری از پرینتر

آموزش اولیه نگهداری از پرینتر

در این مقاله شما مخاطبان عزیز و کاربران گرامی وبسایت آبنوس را با نکاتی مختصر و مفیذ در مورد نگهداری از پرینترها آشنا میسازیم.

از این ترفندها برای تمام پرینترها استفاده کنید ، این نکته را که بهترین مشاور شما برای استفاده از پرینتر دفترچه راهنمای آن است را همیشه در ذهن خود داشته باشید .

درون پرینتر را همیشه تمیز کنید،به کاغذها قبل از استفاده فوت نکنید،برچسپ ها را بصورت مستقیم چاپ کنید،سینی تغدیه چاپ مستقیم را در هنگامی که استفاده نمی کنید ببندید،در هنگام تعویض قطعات و باز کردن پرینترمواظب ...................................

[12 3 4 5  >>