12تیر

چگونه می توان یک بروشور را داخل word چاپ کرد

چگونه می توان یک بروشور را داخل word چاپ کرد

همانطور که واژه پردازها بر روی همه ی کامپیوترها شبیه به هم هستند، Microsoft Word برای هر کس که با کامپیوتر کار کرده باشد آشنا می باشد. با این حال افراد زیادی هستند که نمی دانند word گزینه هایی فراتر از متون تک ستونی دارد. در میان این گزینه ها یک گزینه هست که برای ایجاد بروشورها کاربرد دارد و از ترکیب متن و تصاویر گرافیکی استفاده می کند. فرایند ایجاد و پرینت یک بروشور در word همراه با اعمال یک سری تنظمیات ساده، کار آسانی است.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی اچ پی و نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد در این مقاله شما را با چگونگی پرینت بروشور آشنا سازد.

11تیر

ویژگی گوشی های تلفن پاناسونیک

ویژگی گوشی های تلفن پاناسونیک

گوشی های بی سیم پاناسونیک دارای ویژگی منحصر به فردی می باشد که گوشی های پاناسونیک را خاص کرده و مورد قبول کاربران می باشد.

یکی از ویژگی های تلفن های پاناسونیک، به این صورت است که هنگامی گوشی زنگ میخورد اطلاعات تماس گیرنده اعم از شماره و اسم شخص بر روی گوشی ظاهر می شود که می توان تشخیص داد در حال حاضر چه شخصی در حال تماس می باشد و حتی با استفاده از ویژگی تبدیل متن به گفتار می توان اسم و شماره تماس گیرنده را شنید.

حتی شما می توانید با اختصاص زنگی خاص برای تماس گیرنده خود، هنگامی که تماس می گیرد آن را از صدای زنگ ست شده بر روی گوشی پاناسونیک خود تشخیص دهید.

شما با گوشی های پاناسونیک می توانید تماس های ناخواسته(مزاحم) را بلاک کنید. با استفاده از دادن اطلاعات تماس گیرنده به حافظه گوشی پاناسونیک.

10تیر

چگونه میتوان فتوکپی های عالی گرفت

چگونه میتوان فتوکپی های عالی گرفت

به نظر می رسد که فتوکپی گرفتن عمل ساده ای است، اما وقتی با دستگاه های متعددی روبرو می شویم، دانستن اینکه هر کدام از این دستگاه ها چگونه کار می کند کمی سخت است. کاغذ مناسب را انتخاب کنید، دستگاه را آماده کنید و دکمه های مهمی که میتوانند عملیات کپی را آسان کنند، مشخص کنید.

در این مقاله شرکت ابزار الکترونیک آبنوس نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد شمارا با بهترین روش استفاده از دستگاه کپی برای گرفتن فوتوکپی با کیفیت عالی آشنا سازد.با آبنوس همراه شوید.

08تیر

انتخاب پرینتر :لیزری یا جوهرافشان ؟

انتخاب پرینتر :لیزری یا جوهرافشان ؟

مقایسه پرینتر لیزری با جوهر افشان، کدام یک برای شما مناسب می باشد؟

تا چند سال پیش باور بر این بود که پرینتر لیزری معمولا برای محیط های سازمانی و پرینتر جوهرافشان معمولا برای کاربران خانگی که نیاز به چاپ رنگی دارند مناسب می باشد.اما اکنون شرایط عوض شده و مصرف کنندگان بزرگ ترین برندگان هستند، چرا که می توانند فناوری را انتخاب کنند که به بهترین نحو و با قیمت ها، قابلیت ها و فناوری های مختلف به نیازهای شان پاسخ دهد. ذخیره سازیِ کم هزینه به آنها اجازه می دهد تا حجم انبوهی از فایل ها و همچنین نرم افزارهایی که میتوانند به بهبود کیفیت چاپ و تصاویر کمک کنند را داشته باشند.

چاپگرهای جوهرافشان در ابتدا جایگزین های کم هزینه ای برای چاپگرهای لیزری بودند چون که قبلا چاپگرهای لیزری تک رنگی بودند و فقط چاپگرهای جوهر افشان قابلیت چاپ رنگی را داشتند.در ادامه با مقایسه پرینترلیزری و جوهرافشان و نحوه انتخاب پرینتر متناسب با آبنوس همراه شوید.

karamooz2
07تیر

پرینترهای چند کاره

پرینترهای چند کاره

یک پرینتر همه کاره (پرینتر چند منظوره) پرینتری است که بیشتر از یک قابلیت را در خود دارد و معمولا شامل اسکنر، فکس، ایمیل، کپی و البته پرینتر می شود. به چاپگر همه کاره می توان گفت دستگاهی که تمام قابلیت های مربوط به یک چاپگر، اسکنر، دستگاه کپی، فکس و ایمیل را در خود دارد.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی اچ پی و نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد در این مقاله شما را با ویژگی های کلیدی پرینترهای چند کاره آشنا سازد.

03تیر

چاپگر شما میتواند به یک دستگاه ایمن تبدیل شود

چاپگر شما میتواند به یک دستگاه ایمن تبدیل شود

چاپگر یا دستگاه کپی موجود در شبکه ی شما میتواند یک عامل امنیتی جدی باشد. این ماشین ها اغلب بر روی اسناد و اطلاعات حساسی کار می کنند و میتوانند مسیری برای دسترسی به دیگر کامپیوترهای موجود در شبکه در اختیار داشته باشند. پس زمان آن رسیده که به امنیت چاپگرتان به طور جدی فکر کنید.

چاپگرهای ساده، مانند همان هایی که در بسیاری از خانه ها و ادارات هستند، معمولا حافظه ی داخلی و ویژگی هایی مثل رابط کاربری دسترسی به وب را ندارند، از اینرو آنها معمولا از آسیب پذیری های امنیتی کمتری برخوردارند. اما از آنجایی که چاپگرها و دستگاه های کپیِ چندکاره ی بیزینسیِ پیشرفته درون خودشان کامپیوتر، هارد دیسک، سیستم عامل و قابلیت دسترسی مستقیم به شبکه را دارند، بیشتر میتوانند مورد هدف حملات امنیتی قرار گیرند.

در این مقاله، شرکت ابزار الکترونیک آبنوس نمایندگی پاناسونیک و اچ پی ، در مورد مسائل امنیتی چاپگر و چگونگی مقابله با آنها بحث خواهد کرد. اگر بخواهید تجهیزات تان را ایمن کنید یا قصد خرید چاپگرهای جدیدی را دارید، این نکات میتوانند به شما کمک کنند.

<<  1 [23 4 5 6  >>