27تیر

تمیز کردن هدهای چاپگر

تمیز کردن هدهای چاپگر

اگر چاپگرها مدتی مورد استفاده قرار نگیرند یا کارتریج چاپگر خالی و برای مدت زیادی یه جا بماند، احتمال دارد که هدهای آنها مسدود شوند. گرفتگی هدهای چاپگر میتواند باعث به وجود آمدن مشکل در عمل چاپ شود. این مقاله به شما می گوید که چگونه هدهای چاپ را تمیز کنید.

در این مقاله شرکت ابزار الکترونیک آبنوس نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد شمارا با بهترین روشهای تمیز کاری هد کارتریج جوهر افشان آشنا سازد.با آبنوس همراه شوید.

26تیر

معرفی و بررسی کامل پرینتر پاناسونیک مدل KX-MB1520

معرفی و بررسی کامل پرینتر پاناسونیک مدل  KX-MB1520

معرفی کوتاه پرینترچندکاره لیزری پاناسونیک مدل KX-MB1520

اگر موارد چاپی شما اسنادی با متون مشکی و تصاویر سیاه سفید هستند، یک پرینتر تک رنگ می تواند بسیار مناسب تر از یک پرینتر جوهر افشان باشد. پرینترهای لیزری متون را واضح تر چاپ می کنند و از نظر اقتصادی به صرفه تر از پرینترهای جوهر افشان هستند.

پرینترهای لیزری تک رنگ و دستگاه های چند کاره (مولتی فانکشن دیوایس MFD) در سال های اخیر مقرون به صرفه تر شده اند. میانگین قیمت یک پرینتر تک رنگ لیزری حدود 800هزار تومان و میانگین قیمت یک دستگاه چند کاره در حدود 1.4میلیون تومان می باشد. هزینه ی آن ها نسبت به همتایان جوهر افشان خود در حدود دو برابر است. اما از نظر اقتصادی و سرعت چاپ به صرفه تر هستند. طرح های جدید پرینترهای لیزری جمع و جورتر از پرینترهای جوهر افشان هستند. یک چنین ویژگی هایی را می توان در پرینتر پاناسونیک KX-MB1520 پیدا کرد که یک دستگاه چندکاره است و علاوه بر پرینت ، عملیات اسکن و فکس را هم انجام می دهد. این مدل از خانواده مدل های KX-MB1500 می باشد.

24تیر

پرینتر پاناسونیک – مدل Panasonic KX-MB2030

پرینتر پاناسونیک – مدل Panasonic KX-MB2030

شرح مختصر پرینتر پاناسونیک 2030

اگر قصد خرید پرینتر چندکاره برای دفترکار یا منزل خود دارید ، برای یک انتخاب مناسب اگر فاکتورهای : قیمت ارزان ، هزینه نگهداری پایین،هزینه پایین خرید کارتریج و تونر و شارژ کارتریج ،کیفیت چاپ لیزری بسیار عالی،پرینت سیاه و سفید با قابلیت های اسکن و ارسال فکس رنگی برای شما مهم میباشد حتما درمورد فکس و پرینتر چندکاره پاناسونیک اطلاعات خود را کامل کنیدشرکت آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک در این مقاله قصد دارد پرینتر لیزری سیاه و سفید پاناسونیک مدل KX-MB2030 را به طور کامل مورد نقد و بررسی قراردهد. پرینتر پاناسونیک KX-MB2030 یکی از پرینترهایی است که به منظور پاسخ دهی.

24تیر

راهنمای خرید چاپگر:

راهنمای خرید چاپگر:

چگونه می توان بهترین مدل چاپگر را برای خانه یا اداره پیدا کرد

چاپگرها تغییر زیادی نکرده اند، اما فناوری آن ها همیشه در حال تغییر است. افراد موارد چاپی کمی دارند و اکثر دوست دارند که موارد چاپی شان را با کمترین دردسر از طریق موبایل یا تبلت شان ارسال کنند. چاپگرهای امروزی در این امر پیشرفت زیادی داشته اند برخی از مدل ها دارای قابلیت چاپ سیار و اتصال بی سیم هستند و مدل های کمی هم از فناوری NFC (ارتباط میدان نزدیک) پشتیبانی می کنند.

قبل از اینکه چاپگری بخرید باید مشخص کنید که چه کسانی و برای چه کاری از آن می خواهند استفاده کنند، و البته چه مقدار پول میخواهید برای چاپگر بدهید. اگر این کارها را انجام دهید بهترین مدل را می توانید برای خودتان پیدا کنید.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی اچ پی و نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد در این مقاله شما را با چگونگی انتخاب یک پرینتر مناسب آشنا سازد.

karamooz2
13تیر

چگونه عمر کارتیج پرینتر های اچ پی را افزایش دهیم

چگونه عمر کارتیج پرینتر های اچ پی را افزایش دهیم

تعویض کارتریج پرینتر ها پر هزینه است . و پرینتر ها بسته به میزان استفاده و مدل دستگاه هر شش ماه یا کمتر با اتمام کارتریج مواجه میشوند . هرچند شارژ دوباره ی کارتریج کاملا مقرون به صرفه است ما  امروز در وبسایت آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی پرینتر های اچ پی ، canon و سامسونگ توصیه هایی فنی برای افزایش عمر کارتریج در اختیار شما قرار خواهیم

12تیر

چگونه می توان یک بروشور را داخل word چاپ کرد

چگونه می توان یک بروشور را داخل word چاپ کرد

همانطور که واژه پردازها بر روی همه ی کامپیوترها شبیه به هم هستند، Microsoft Word برای هر کس که با کامپیوتر کار کرده باشد آشنا می باشد. با این حال افراد زیادی هستند که نمی دانند word گزینه هایی فراتر از متون تک ستونی دارد. در میان این گزینه ها یک گزینه هست که برای ایجاد بروشورها کاربرد دارد و از ترکیب متن و تصاویر گرافیکی استفاده می کند. فرایند ایجاد و پرینت یک بروشور در word همراه با اعمال یک سری تنظمیات ساده، کار آسانی است.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به عنوان نمایندگی رسمی اچ پی و نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد در این مقاله شما را با چگونگی پرینت بروشور آشنا سازد.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>