11تیر

ویژگی گوشی های تلفن پاناسونیک

ویژگی گوشی های تلفن پاناسونیک

گوشی های بی سیم پاناسونیک دارای ویژگی منحصر به فردی می باشد که گوشی های پاناسونیک را خاص کرده و مورد قبول کاربران می باشد.

یکی از ویژگی های تلفن های پاناسونیک، به این صورت است که هنگامی گوشی زنگ میخورد اطلاعات تماس گیرنده اعم از شماره و اسم شخص بر روی گوشی ظاهر می شود که می توان تشخیص داد در حال حاضر چه شخصی در حال تماس می باشد و حتی با استفاده از ویژگی تبدیل متن به گفتار می توان اسم و شماره تماس گیرنده را شنید.

حتی شما می توانید با اختصاص زنگی خاص برای تماس گیرنده خود، هنگامی که تماس می گیرد آن را از صدای زنگ ست شده بر روی گوشی پاناسونیک خود تشخیص دهید.

شما با گوشی های پاناسونیک می توانید تماس های ناخواسته(مزاحم) را بلاک کنید. با استفاده از دادن اطلاعات تماس گیرنده به حافظه گوشی پاناسونیک.

10تیر

چگونه میتوان فتوکپی های عالی گرفت

چگونه میتوان فتوکپی های عالی گرفت

به نظر می رسد که فتوکپی گرفتن عمل ساده ای است، اما وقتی با دستگاه های متعددی روبرو می شویم، دانستن اینکه هر کدام از این دستگاه ها چگونه کار می کند کمی سخت است. کاغذ مناسب را انتخاب کنید، دستگاه را آماده کنید و دکمه های مهمی که میتوانند عملیات کپی را آسان کنند، مشخص کنید.

در این مقاله شرکت ابزار الکترونیک آبنوس نمایندگی پاناسونیک در ایران قصد دارد شمارا با بهترین روش استفاده از دستگاه کپی برای گرفتن فوتوکپی با کیفیت عالی آشنا سازد.با آبنوس همراه شوید.

29خرداد

نکات مفید درخصوص نگهداری از پرینتر

نکات مفید درخصوص نگهداری از پرینتر

در این مقاله شما مخاطبان عزیز و کاربران گرامی وبسایت آبنوس را با نکاتی مختصر و مفید در مورد نگهداری از پرینترها آشنا میسازیم.

از این ترفندها برای تمام پرینترها استفاده کنید ، این نکته را که بهترین مشاور شما برای استفاده از پرینتر دفترچه راهنمای آن است را همیشه در ذهن خود داشته باشید .

درون پرینتر را همیشه تمیز کنید،به کاغذها قبل از استفاده فوت نکنید،برچسپ ها را بصورت مستقیم چاپ کنید،سینی تغدیه چاپ مستقیم را در هنگامی که استفاده نمی کنید ببندید،در هنگام تعویض قطعات و باز کردن پرینترمواظب ...................................

28خرداد

بهترین پرینترها برای چاپ عکس های خانوادگی تان

بهترین پرینترها برای چاپ عکس های خانوادگی تان

در عصر دیجیتال امروز مردم نسبت به قبل بیشتر عکس می گیرند، اما نرخ چاپ این عکس ها نسبت به هر زمان دیگری کمتر شده است. علت آن این است که اشتراک گذاری تصاویر به وسیله ی ایمیل، پیام های متنی، یا رسانه های اجتماعی کارآمدتر از چاپ شده است، و هزینه ها عملا صفر شده است. اما در اینجا چیزی داریم که عکس ها را فوق العاده واقعی و خاص چاپ می کند تا بتوانید آنها را بر روی دیوار نصب کنید. چاپ عکس نیز یک روش عالی برای انتخاب و حفظ تصاویر خاطره انگیزی است که ممکن است آنها را در میان انبوهی از تصاویر موجود بر روی حافظه یا هارد دیسک تان گم کنید.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس در این مقاله 5 مدل از بهترین پرینترهای جوهرافشان مخصوص چاپ عکس را به شما معرفی میکند.

karamooz2
22خرداد

چگونه بهترین پرینتر را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنیم

چگونه  بهترین پرینتر را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنیم

از پرینتر میخواهم برای چه کاری استفاده کنم؟ آیا میخواهید علیرقم پرینت، کارهای اسکن و چاپ و کپی را نیز انجام دهید؟ بشیتر اوغات چه نوع اسنادی را چاپ میکنید؟ سرعت برای شما مهمتر است یا کیفیت ؟ یا اینکه هر دو معیار برای شما مهم میباشد؟

از چه دستگاه هایی میخواهم برای پرینت استفاده کنید؟آیا فقط میخواهید پرینتر به یک سیستم رومیزی متصل بوده و کار پرینت را انجام دهد یا بعضی مواقع نیز تمایل دارید تا با استفاده از تبلت، تلفن هوشمند یا لب تاب به وسیله ی پرینتر به کار چاپ بپردازید؟

پاسخ سوالات خود را در این مقاله خواهید یافت.

 

21خرداد

برسی تخصصی پرینتر لیزری رنگی اچ پی HP-CM1312nfi

برسی تخصصی پرینتر لیزری رنگی اچ پی HP-CM1312nfi

 

پرینتری چندکاره با قابلیت های پرینت، اسکن، کپی و فکس

 

این محصول شرکت اچ پی که مجهز به اتصالات داخلی اترنت 10/100 بوده که میتوان آنرا برای دفاتر کاری کوچک و متوسط که هزینه برای آنها اهمیت دارد ایده آل دانست.

طراحی این پرینتر به صورت کاملاً فشرده توسط شرکت اچ پی طراحی گردیده و از این رو فضای زیادی را نیز اشغال نمیکند، ولی بر خلاف ظاهر فشرده آن دارای وزنی 25 کیلوگرمی باشد که باید محلی محکم را برای تعبیه این پرینتر بر روی آن انتخاب کرد. این پرینتر مجهز به سینی کاغذ ورودی 150 برگی و  فیدر 20 برگی خودکار میباشد. یکی از ویژگی هایی که متاسفانه در این محصول استفاده نشده است دوپلکس خودکار کاغذ پرینت میباشد.    

 

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>