16خرداد

نحوه ی حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر های اچ پی

نحوه ی حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر های اچ پی

پرینتر های شرکت اچ پی در انواع  و مدل های مختلف عرضه شده و از پرینت سیاه و سفید گرفته تا رنگی و از کربری خانگی گرفته تا کاربری اداری را پشتیبانی میکند .
گاهی اوقات اتفاق می افتد که کاغذ در دستگاه گیر کند . در این مواقع معمولا کاغذ خروجی به شکل چروک شده و مچاله از دستگاه خارج خواهد شد و یا باعث توقف پرینت شده و چراغ paper jam برای کاربر روشن می شود .

امروز در وبسایت آبنوس ، نمایندگی رسمی محصولات اچ پی در ایران به شکل تصویری حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینت های hp  را به شما آموزش می دهیم .

13خرداد

آشنایی با امکانات انواع فکس

آشنایی با امکانات انواع فکس

دورنگار،نمابر،پست تصویری، ، فکس، یا فاکس (به انگلیسی:fax مخفف ِ fac simile ؛ فرانسوی: Télécopieur) تصویری از یک مدرک (یک یا چند صفحه متن یا تصویر) را به دستگاه فکسِ دیگر می فرستد. این دستگاه تصویر مدارک فرستاده شده توسط دستگاه های فکسِ دیگر را هم چاپ می کند. ماشینی که تصویر را می فرستد الگوی نقاط روشن و تاریکِ مدرک را به سیگنالِ الکتریکی تبدیل می کند. این سیگنال از طریق شبکه تلفن به دستگاه گیرنده می رسد که سیگنال را به صورت اولیه اش بر می گرداند. بعضی از دستگاه های فکس یک گوشیِ تلفن هم دارند که با آن می توان با شخصی که با دستگاه دیگر کار می کند صحبت کرد. به مدارکی که ارسال می شوند فکس می گویند.

حال میخواهیم با یکدیگر به امکانات دستگاه فکس پی ببریم

11خرداد

آموزش اولیه نگهداری از پرینتر

آموزش اولیه نگهداری از پرینتر

در این مقاله شما مخاطبان عزیز و کاربران گرامی وبسایت آبنوس را با نکاتی مختصر و مفیذ در مورد نگهداری از پرینترها آشنا میسازیم.

از این ترفندها برای تمام پرینترها استفاده کنید ، این نکته را که بهترین مشاور شما برای استفاده از پرینتر دفترچه راهنمای آن است را همیشه در ذهن خود داشته باشید .

درون پرینتر را همیشه تمیز کنید،به کاغذها قبل از استفاده فوت نکنید،برچسپ ها را بصورت مستقیم چاپ کنید،سینی تغدیه چاپ مستقیم را در هنگامی که استفاده نمی کنید ببندید،در هنگام تعویض قطعات و باز کردن پرینترمواظب ...................................

10خرداد

معرفی پرینتر سه بعدی Cube

معرفی پرینتر سه بعدی Cube

معرفی پرینتر سه بعدی Cube

مدل جدید Cube برای کسانی که محصول قبلی این کمپانی را در نمایشگاه CES سال گذشته دیده اند، آشنا به نظر می رسد. مدل جدید هم اکنون تنها در چند رنگ به بازار ارائه شده است. بزرگترین تغییر ظاهری که در این مدل دیده می شود در صفحه ساخت این دستگاه می باشد.

 

 

karamooz2
08خرداد

راهنمای خرید تلفن بی سیم پاناسونیک

راهنمای خرید تلفن بی سیم پاناسونیک

اگر چه تعداد فزاینده ای از کاربران تلفن ثابت را حذف کرده اند و با استفاده از تلفن های همراه برای همه تماس استفاده می کنند، اما هنوزهم مورد برای داشتن یک تلفن خانه(بی سیم پاناسونیک)وجود دارد. در آزمایش های انجام شده توسط پاناسونیک، کیفیت صدا برای صحبت کردن و گوش دادن در یک گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک به طور کلی بهتر از بهترین تلفن های همراه می باشد، اگر شما نگران از دست دادن شنوایی خود هستید، خانواده شما پر سر و صدا، و یا شما صرف مقدار زیادی از زمان خود را با تلفن صحبت می کنید ما تلفن بی سیم پاناسونیک را به شما پیشنهاد می دهیم.

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>