20خرداد

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک

شرکت پاناسونیک برای اولین بار با نام ناسیونال ،فعالیت خود را در سال 1351 در اصفهان آغاز کرد. این تغییر نام در سال 1383 از شرکت ماتسوشیتاالکتریک به شرکت پاناسونیک با مدیریت Fumio Ohtsubo  انجام گرفت. از این تاریخ به بعد محصولات این شرکت با نام تجاری پاناسونیک تولید و به بازار عرضه شدند. اکنون این شرکت بیش از چهل سال در زمینه تولید محصولات لوازم خانگی کوچک دارای تجربه است. بنیانگذار پاناسونیک، آقای کونوسوکه ماتسوشیتا، تشکیلات خودش را به عنوان کارخانه تولید تجهیزات الکتریکی ماتسوشیتا بنا کرد تا به ساخت تجهیزات الکتریکی بپردازد.در سال های ابتدائی فعالیت این شرکت، به ساخت و تولید لامپ های دوچرخه، اتوهای برقی، رادیو و باتری های پیلی در کنار تولیدات پیشین مشغول بود. این شرکت با فروش 61،68 میلیارد دلار در پایان مارس 2003، به مجموعه شبکه ای جهانی متشکل از 384 شرکت و 288،324 نفر کارکنان پیوست که علاوه بر این، 15000 محصول با برندهای ناسیونال، پاناسونیک و تکنیکس را تولید و عرضه می نماید. امروزه پاناسونیک به عنوان یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان محصولات الکتریکی و الکترونیکی برای مصارف شخصی، تجاری و صنعتی در سطح جهانی است و در بین 500 شرکت پردرآمد اول جهان، رتبه 79 را به خود اختصاص می دهد.

17خرداد

نحوه تعویض کارتریج پرینتر های اچ پی

نحوه تعویض کارتریج پرینتر های اچ پی

کارتریج به عنوان بخش مصرفی پرینتر ، بسته به نوع و جحم استفاده از دستگاه در دوره های چهار تا هفت ماه نیاز به تعویض دارند . هرچند همکاران ما در شرکت ابزار الکترونیک آبنوس تعویض کارتریج دستگاه را در محل شما نیز انجام می دهند اما شاید بخواهید با نحوه ی تعویض کارتریج پرینتر بیشتر آشنا شوید و احتمالا خودتان این کار را انجام دهید .

امروز و در وبسایت آبنوس با آموزش تعویض کارتریج پرینتر جوهر افشان اچ پی در خدمت شما هستیم.

16خرداد

نحوه ی حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر های اچ پی

نحوه ی حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر های اچ پی

پرینتر های شرکت اچ پی در انواع  و مدل های مختلف عرضه شده و از پرینت سیاه و سفید گرفته تا رنگی و از کربری خانگی گرفته تا کاربری اداری را پشتیبانی میکند .
گاهی اوقات اتفاق می افتد که کاغذ در دستگاه گیر کند . در این مواقع معمولا کاغذ خروجی به شکل چروک شده و مچاله از دستگاه خارج خواهد شد و یا باعث توقف پرینت شده و چراغ paper jam برای کاربر روشن می شود .

امروز در وبسایت آبنوس ، نمایندگی رسمی محصولات اچ پی در ایران به شکل تصویری حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینت های hp  را به شما آموزش می دهیم .

13خرداد

آشنایی با امکانات انواع فکس

آشنایی با امکانات انواع فکس

دورنگار،نمابر،پست تصویری، ، فکس، یا فاکس (به انگلیسی:fax مخفف ِ fac simile ؛ فرانسوی: Télécopieur) تصویری از یک مدرک (یک یا چند صفحه متن یا تصویر) را به دستگاه فکسِ دیگر می فرستد. این دستگاه تصویر مدارک فرستاده شده توسط دستگاه های فکسِ دیگر را هم چاپ می کند. ماشینی که تصویر را می فرستد الگوی نقاط روشن و تاریکِ مدرک را به سیگنالِ الکتریکی تبدیل می کند. این سیگنال از طریق شبکه تلفن به دستگاه گیرنده می رسد که سیگنال را به صورت اولیه اش بر می گرداند. بعضی از دستگاه های فکس یک گوشیِ تلفن هم دارند که با آن می توان با شخصی که با دستگاه دیگر کار می کند صحبت کرد. به مدارکی که ارسال می شوند فکس می گویند.

حال میخواهیم با یکدیگر به امکانات دستگاه فکس پی ببریم

karamooz2
10خرداد

معرفی پرینتر سه بعدی Cube

معرفی پرینتر سه بعدی Cube

معرفی پرینتر سه بعدی Cube

مدل جدید Cube برای کسانی که محصول قبلی این کمپانی را در نمایشگاه CES سال گذشته دیده اند، آشنا به نظر می رسد. مدل جدید هم اکنون تنها در چند رنگ به بازار ارائه شده است. بزرگترین تغییر ظاهری که در این مدل دیده می شود در صفحه ساخت این دستگاه می باشد.

 

 

08خرداد

راهنمای خرید تلفن بی سیم پاناسونیک

راهنمای خرید تلفن بی سیم پاناسونیک

اگر چه تعداد فزاینده ای از کاربران تلفن ثابت را حذف کرده اند و با استفاده از تلفن های همراه برای همه تماس استفاده می کنند، اما هنوزهم مورد برای داشتن یک تلفن خانه(بی سیم پاناسونیک)وجود دارد. در آزمایش های انجام شده توسط پاناسونیک، کیفیت صدا برای صحبت کردن و گوش دادن در یک گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک به طور کلی بهتر از بهترین تلفن های همراه می باشد، اگر شما نگران از دست دادن شنوایی خود هستید، خانواده شما پر سر و صدا، و یا شما صرف مقدار زیادی از زمان خود را با تلفن صحبت می کنید ما تلفن بی سیم پاناسونیک را به شما پیشنهاد می دهیم.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>